Stredná odborná škola techniky a služieb, Pod amfiteátrom 7, Levice - Viac než škola
Dnes je ( ), meniny oslavuje: , zajtra .
 
SOŠ Levice Ambasádorská škola EP
JavaScript

Projekt KeyComps – 3. stretnutie v Rosolini

prebiehalo v dňoch 11.11. - 14.11. 2015 v Taliansku za účasti 9 partnerských škôl. Témou stretnutia boli prezentácie študentských prác zamerané na aktívne občianstvo a partnerstvá pre trvalo udržateľný rozvoj. Študenti v nich priblížili svoje návštevy na radniciach miest, besedy s primátormi, spoluprácu svojej školy so samosprávou a miestnou komunitou, študentskú samosprávu v škole a meste.

Nasledovali workshopy pre študentov s témou „Ako zlepšiť moju školu – tvorba petície a 10 pravidiel ľudskej slobody“. Nechýbali ani zaujímavé kultúrne a spoločenské aktivity ako prijatie primátorom mesta Rosolini na radnici alebo exkurzie do barokového mesta Noto, rybárskej dedinky Marzamemi či historického mesta Syrakúzy.

Aj toto stretnutie umožnilo študentom a učiteľom lepšie sa navzájom spoznať, zdieľať svoje skúsenosti či objavovať impozantné pamiatky Sicílie.

Už teraz sa tešíme na ďalšie projektové stretnutie, ktoré sa uskutoční v Rude Slaskej v Poľsku v máji 2016 za účasti študentov a pedagógov partnerských škôl. Jeho témou bude rozvoj podnikavosti a iniciatívy študentov ako aj inovatívne prvky vo vyučovaní a implementácia public relations v podmienkach svojej školy.Ing. Alena Krtíková

koordinátorka projektu


Ing. Alena Krtíková koordinátorka projektu 06.12.2015
PRE ŠTUDENTOV
OZNAMY

DOD v škole 13. - 14.12.2018

Riaditeľské voľno
dňa 14.12.2018 (piatok)„Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje“

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR

ESF a EFRR


Naša škola kliká zodpovedne.sk

eea grants

detsky fond cloetta