Dňa 2.11.2015 sa v Katolíckom gymnáziu Štefana Moyzesa v Banskej Bystrici uskutočnila oblastná výzva pre všetkých piškvorkárov. Do boja sa prihlásilo 20 tímov z rôznych stredných škôl, ktoré si zmerali sily vo vzájomných dueloch, kde sme obstáli na popredných miestach a to v skupine A bojoval náš tím s názvom STRATEGICI v zložení Bandová, Tóthová, Hengeričová, Lukáč, Rafael – všetci z 2.B a skončili v skupine druhí, v skupine B súťažili naši FANATICI v zložení Baláž, Halás – 2.B,Šebest – 3.C a Žigová zo 4.B,ktorí sa prebojovali na prvé miesto v skupine a v skupine C si naši TIKÁRI v zložení Benček, Molnár Ľ., Kalina – 1.C, Podskalecký, Godiš – 2.B vybojovali síce nepostupové, ale veľmi pekné tretie miesto. Naše prvé dva tímy si teda vykrížikovali postup do 8-finále, kde sa už pokračovalo systémom K.O. - prehrávajúci tím už ďalej v súťaži nepokračoval. Aj keď sa nám nepodarilo „bystrickú“ výzvu vyhrať, z Banskej Bystrice sme odchádzali spokojní. Ďakujem všetkým súťažiacim za vzorné správanie a reprezentáciu našej školy SOŠ, Pod amfiteátrom 7, Levice na vydarenom podujatí. Tešíme sa na ďalší ročník súťaže...
Mgr. Michaela Havranová 03.12.2015

Plenárne rodičovské združenie:
pondelok - 24.09.2018 o 16:30
v školskej jedálni.

Po ukončení pokračujú triedne schôdzky.