Dňa 18. 11. 2015 sa študenti 4. B odboru pracovník marketingu (Soňa Maňáková, Silvia Mazúchová, Patrícia Molnárová, Jakub Stribula a Diana Chvojková) zúčastnili súťaže Innovation Camp. Celodenná súťaž Innovation Camp bola pre nás intenzívnou skúsenosťou, ktorá stimuluje naše kreatívne a inovačné schopnosti. Pracovali sme na reálnej výzve v zmiešaných 6-členných tímoch. Našou úlohou bolo nájsť najlepšie riešenie na danú tému a prezentovať ho pred odbornou porotou. Najlepšie 3 tímy získali hodnotné ceny. Veľkou radosťou pre nás bolo, že naša spolužiačka Patrícia Molnárová bola v tíme, ktorý so svojim nápadom obsadil druhé miesto. Vďaka tejto súťaži sme si mohli precvičiť svoje komunikačné a prezentačné zručnosti, vyskúšať si tímovú prácu pri riešení výzvy a spoluprácu s konzultantmi – mentormi, zamestnancami spoločnosti NN Slovensko. Na základe výzvy nám súťaž priblížila fungovanie biznis sektora. Cieľom súťaže bolo aj motivovať nás, študentov, aby sme sa stali úspešnými na trhu práce. Aj keď sme sa po celodennej tvorivej práci vracali domov vyčerpaní, boli sme plní dojmov, nových nápadov, predsavzatí a najmä plánov do budúcnosti.

Diana Chvojková 4. B PM 01.12.2015

Plenárne rodičovské združenie:
pondelok - 24.09.2018 o 16:30
v školskej jedálni.

Po ukončení pokračujú triedne schôdzky.