2. PROJEKTOVÉ STRETNUTIE V LEVICIACH, SLOVENSKO

21.10. - 25.10. 2015

V októbri sme hostili našich hostí z nórskej partnerskej školy počas 2. projektového stretnutia. Pracovný program stretnutia bol obsiahly a zaujímavý. Naši hostia absolvovali prijatie na radnici mesta Levice, navštívili Burzu práce a informácií v Športovej hale, zoznámili sa so Slovenskom a priestormi našej školy.

Spoločne sme si vymieňali skúsenosti v aktuálnych témach akými sú inovatívne vyučovanie – podnikateľské zručnosti, žiaci so špeciálnymi vzdelávacími potrebami, kľúčové kompetencie v IKT, úloha zamestnávateľov v odbornom vzdelávaní a príprave, atď.

Diskutovali sme aj o finančnom manažmente projektu ako aj príprave 3. projektového stretnutia – mobility študentov.

Zorganizovali sme atraktívne exkurzie v rámci kúpeľného turizmu v hoteli Diamant Dudince,

v jadrovej elektrárni Mochovce, na hrade Hrušov, v Topoľčiankach v žrebčíne, kaštieli i zubrej obore.

Veríme, že pobyt na Slovensku sa našim nórskym priateľom páčil.

3. projektové stretnutie – mobilita 6 študentov a 2 učiteľov – sa uskutoční v Nórsku v novembri 2015.

02.11.2015

Plenárne rodičovské združenie:
pondelok - 24.09.2018 o 16:30
v školskej jedálni.

Po ukončení pokračujú triedne schôdzky.