Dňa 22.10.2015 sa konala v priestoroch športovej haly v Leviciach tradičná Burza práce a informácií. Naši študenti a pedagógovia kvalifikovane odpovedali na otázky žiakov základných škôl a ich rodičov. Náš stánok a najmä informácie o študijných a učebných odboroch zaujali mnohých budúcich uchádzačov o štúdium na našej škole. Študenti, ktorí propagovali našu školu, pôsobili profesionálne, prirodzene a s nadhľadom odpovedali na všetky otázky. Myslím, že náš stánok zaujal mnohých záujemcov a prispel jednak k poskytnutiu informácií ale aj k ďalšej propagácii našej školy.

Ing. Anna Fraschová 28.10.2015

DOD v škole 13. - 14.12.2018