Dňa 15.10. 2015 sa študenti odboru TITT zúčastnili exkurzie na elektrotechnickej výstave ELOSYS v Trenčíne. Hneď po príchode sme sa rozdelili a všetci sme s nadšením pozorovali neuveriteľné výtvory vysokých škôl, ktoré boli dokonca z Poľska, Maďarska a Rakúska. Mali sme možnosť vidieť aj produkty rôznych elektronických firiem ako JABLOTRON s ich zabezpečovacími zariadeniami. Každého z nás zaujalo niečo iné, no zhodli sme sa na tom, že najlepšia práca bola od spoločnosti ALDEBARAN ROBOTICS. Konkrétne robot za 6 500 €, ktorého môžete vidieť na obrázku vpravo hore . Na jeho programovaní sa podieľali aj žiaci z STU FEI v Bratislave. Ich ďalší úspešný výrobok je aj táto štvorkolka. Vďaka tejto výstave sme si mohli rozšíriť obzory v elektrotechnickom a elektronickom priemysle, priblížili sme sa k svojim cieľom a k štúdiu na vysokej škole.

Študenti 3. ročníka odbor TITT 28.10.2015

Plenárne rodičovské združenie:
pondelok - 24.09.2018 o 16:30
v školskej jedálni.

Po ukončení pokračujú triedne schôdzky.