Stredná odborná škola, Pod amfiteátrom 7, Levice - Viac než škola
Dnes je ( ), meniny oslavuje: , zajtra .
 
SOŠ Levice Ambasádorská škola EP
JavaScript

Dňa 14.10.15 sa uskutočnilo Valné zhromaždenie JA Firmy DIRECT – M, ktorá je už 6. JA firmou, ktorá bude pôsobiť v našej škole. Cieľom ustanovujúceho valného zhromaždenia bolo priblížiť akcionárom plánovanú činnosť JA firmy pre nasledujúci školský rok 2015/2016. Akcionárom bolo predstavené vedenie JA firmy a taktiež aj podnikateľský plán. Prezentovali sa aj stanovy JA firmy DIRECT M, ktorými sa budeme riadiť počas celého nášho pôsobenia a  podnikateľskej činnosti v nasledujúcom školskom roku.

Našim prvoradým cieľom je získavanie podnikateľských skúseností a zručností ale aj zapájanie sa do rôznych súťaží organizovaných spoločnosťou JA Slovensko a samozrejme aj účasť na akciách usporiadaných nielen našou školou ale napríklad aj MsKS Levice, Tekovským múzeom a podobne.

Je pre nás veľkou výzvou a potešením, že nám v tomto školskom roku vyjadrili svoju priazeň kúpením akcie nielen študenti ale aj pedagogickí a nepedagogickí zamestnanci školy.

Ďakujeme a dúfame, že pri likvidačnom Valnom zhromaždení budeme môcť skonštatovať, že náš slogan „Správnym smerom k vašej spokojnosti“ sme naozaj naplnili.


Ľudovít Barboráš 3. B PMDIRECT-M JA firma 26.10.2015
PRE ŠTUDENTOV
OZNAMY

STRAVNÍCI !!!! STRAVU JE POTREBNÉ UHRADIŤ DO 15. DŇA V DANOM MESIACI.

Účelové cvičenie
1. ročníky 22.06.2018
2. ročníky 20.06.2018

Trieda 1.A - DSV
má z prevádzkových dôvodov
dňa 19.06.2018 (utorok) voľno
udelené spoločnosťou ZF Slovakia
a dňa 21.06.2018 (štvrtok)
skrátené vyučovanie
v čase 8:00 - 12:00
v priestoroch školy (Pod amfiteátrom 7)„Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje“

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR

ESF a EFRR


Naša škola kliká zodpovedne.sk

eea grants

detsky fond cloetta