Dňa 14.10.15 sa uskutočnilo Valné zhromaždenie JA Firmy DIRECT – M, ktorá je už 6. JA firmou, ktorá bude pôsobiť v našej škole. Cieľom ustanovujúceho valného zhromaždenia bolo priblížiť akcionárom plánovanú činnosť JA firmy pre nasledujúci školský rok 2015/2016. Akcionárom bolo predstavené vedenie JA firmy a taktiež aj podnikateľský plán. Prezentovali sa aj stanovy JA firmy DIRECT M, ktorými sa budeme riadiť počas celého nášho pôsobenia a  podnikateľskej činnosti v nasledujúcom školskom roku.

Našim prvoradým cieľom je získavanie podnikateľských skúseností a zručností ale aj zapájanie sa do rôznych súťaží organizovaných spoločnosťou JA Slovensko a samozrejme aj účasť na akciách usporiadaných nielen našou školou ale napríklad aj MsKS Levice, Tekovským múzeom a podobne.

Je pre nás veľkou výzvou a potešením, že nám v tomto školskom roku vyjadrili svoju priazeň kúpením akcie nielen študenti ale aj pedagogickí a nepedagogickí zamestnanci školy.

Ďakujeme a dúfame, že pri likvidačnom Valnom zhromaždení budeme môcť skonštatovať, že náš slogan „Správnym smerom k vašej spokojnosti“ sme naozaj naplnili.

Ľudovít Barboráš 3. B PMDIRECT-M JA firma 26.10.2015

Plenárne rodičovské združenie:
pondelok - 24.09.2018 o 16:30
v školskej jedálni.

Po ukončení pokračujú triedne schôdzky.