Od tejto príležitosti som očakávala, že mi umožní zistiť a vidieť, aký je bežný deň lídra úspešnej spoločnosti. Tento deň mi však dal omnoho viac, strávila som ho s Inge Boets - riaditeľkou marketingovej firmy Porter Novelli. Som veľmi vďačná zato, že mi priradili práve ju, pretože práve vďaka nej som si osvojila kopu nových vecí z marketingu, o ktorých som ani netušila a okrem toho som mala možnosť vidieť ako celá jej spoločnosť funguje, aká priateľská je k svojim zamestnancom a aký má skvelý tím ľudí. Okrem toho, čo ma prekvapilo je, že s novým uchádzačom, ktorý by mal záujem o prácu v jej firme by robili interview jeho budúci kolegovia. Takže prakticky nielen ona o tom rozhoduje, čo ma veľmi príjemne prekvapilo. Vďaka tomu teda prijímajú ľudí, ktorých odsúhlasí celý tím, čo je podľa mňa skvelé. Ďalej okrem dňa stráveného s lídrom sme však mali čas aj na rôzne warm-up aktivity, coctail party, úžasné večere a stihli sme okrem toho pobehať aj čo to v meste. Spoznala som sa s kopou nových ľudí a aj napriek tomu, že sme boli v Bruseli len 3 dni mám odtiaľ množstvo krásnych spomienok a úžasných skúseností.
Patrícia Molnárová 4. B, pracovník marketingu 26.10.2015

Plenárne rodičovské združenie:
pondelok - 24.09.2018 o 16:30
v školskej jedálni.

Po ukončení pokračujú triedne schôdzky.