Prváci markeťáci absolvovali v novembri v rámci odborného výcviku ďalšiu odbornú exkurziu v Tekovskom múzeu v Leviciach. V seminárnej miestnosti si v podaní p. Mihálovej vypočuli zaujímavú prednášku o histórii a poslaní múzea, zbierkovom fonde, organizácii práce a tradičných podujatiach múzea. Potom si prezreli stálu expozíciu múzea spojenú s výkladom pani Bedejovej. Postupne sa oboznámili s jednotlivými expozíciami: Archeológia - História hradu - História lekárnictva - Spoločenský život - Cechy - Ladislav Bielik: August 1968.

Alena Krtíková 15.11.2013

Plenárne rodičovské združenie:
pondelok - 24.09.2018 o 16:30
v školskej jedálni.

Po ukončení pokračujú triedne schôdzky.