Dňa 28.9.2015 sme sa zúčastnili slávnostného otvorenia a odovzdania do užívania zrekonštruovanej studničky a oddychového priestoru v mestskej časti Horša. Pre mnohých z nás to bola prvá návšteva tejto časti Levíc a keďže počasie nám prialo, bola to veľmi vydarená akcia. Toto zaujímavé dielko uviedol do užívania primátor Levíc Ing. Mišák. Prítomní bol aj zhotoviteľ diela, predstavitelia samosprávy a samozrejme my, študenti 1. a 2. ročníka študijného odboru pracovník marketingu . Súčasťou tejto akcie bola aj prechádzka po turisticko-náučnom chodníku, spojená s odborným výkladom RNDr. L. Smetanu. Všetci sme sa zhodli na tom, že to určite nebola naša posledná vychádzka do tejto zaujímavej lokality.
Študenti SOŠ Pod amfiteátrom 02.10.2015

DOD v škole 13. - 14.12.2018