Žiaci 2. ročníka odboru PM absolvovali workshop s názvom "Mladý moderátor 2015" ako predprípravu na jesenné celoslovenské kolo, ktoré sa každoročne koná v Nitre na pôde Univerzity Konštantína Filozofa. Prostredníctvom krátkych moderátorských vstupov si odskúšali pripravené i nepripravené prejavy k téme protidrogovej prevencie, kde okrem individuálnych komunikačných zručností precvičovali aj argumentáciu či vedenie diskusie s tzv. hosťom programu. Študenti hodnotili takéto precvičovanie štylistických zručností veľmi pozitívne a vyjadrili prosbu pripravovať takéto hodiny tak často ako sa len dá. Všetkých zúčastnených sme odmenili potleskom a veríme, že tí najlepší nás budú úspešne reprezentovať na jeseň v Nitre v celoslovenskej súťaži.
Mgr. Michaela Havranová, za kolektív 2.B Patrícia Javrová 06.07.2015

DOD v škole 13. - 14.12.2018