Študentská spoločnosť ZOOM splnila to, čo si na začiatku svojej činnosti predsavzala. Na začiatku nášho podnikania sme sa rozhodli, že časť dosiahnutého zisku venujeme útulku psov v Leviciach. Vzhľadom k tomu, že sa nám počas činnosti našej študentskej spoločnosti podarilo dosiahnuť zisk, mohli sme náš plán uskutočniť. Všetci sme sa už na túto udalosť tešili a tak sme sa dňa 17. júna 2015 v popoludňajších hodinách vybrali aj so zakúpeným krmivom do útulku „Šťastný domov“. Odovzdali sme zakúpené krmivo, pomohli sme s kŕmením a vyvenčením psíkov. Bol to pre nás nevšedný zážitok a hlavne dobrý pocit, že sme mohli pomôcť tým, ktorí by bez ľudskej pomoci neprežili. Pre mnohých z nás to bola zároveň výzva aj pre ďalšiu spoluprácu a pomoc do budúcnosti.
Diana Chvojková 3. B pracovník marketingu 19.06.2015

DOD v škole 13. - 14.12.2018