Pred veľkonočnými prázdninami sa u nás na hodine anglického jazyka udiala britsko - americká Veľká noc. Konala sa v telocvični, kde sme si vyskúšali rôzne veľkonočné súťaže. Robili sme tri aktivity a to konkrétne: Egg hunting (hľadanie vajíčok), Egg rolling (rolovanie vajíčok) a Egg race (preteky s vajíčkom na lyžičke). Aby sme tieto súťaže mohli vykonať, potrebovali sme umelé vajíčka (pre istotu ), varené vajíčka, kuchynské náradie a polievkové lyžice. Víťazi súťaží dostali aj ceny v podobe čokoládových zajačikov a odznakov. Bola to príjemne prežitá hodina v radosti a smiechu.
Triedy 2.B a 2.C 23.04.2015

DOD v škole 13. - 14.12.2018