Dňa 26. 3. 2015 nastal deň D, kedy sa študentská spoločnosť ZOOM v zastúpení Dominika Šimoniková, Silvia Mazúchová, Soňa Maňáková, Patrícia Molnárová a Diana Chvojková zúčastnila súťaže „ Veľtrh študentských spoločností“, ktorá sa konala v Avion Shopping Park Bratislava. Na veľtrhu bolo prítomných 61 študentských spoločností z celého Slovenska. Naša š.s.. ZOOM mala jedinečnú možnosť porovnať svoju činnosť, nápady, kreativitu a výsledky s ostatnými študentskými spoločnosťami. V histórii našej školy sme prvou š.s., ktorá sa takejto súťaže zúčastnila. Na veľtrhu boli zastúpené aj spoločnosti ako AT&T, Baťa, HP, Siemens a Hyundai. Študenti si mohli dať skontrolovať svoje životopisy a počas dňa si vyskúšať pracovný pohovor s firmou Profesia.sk. Najväčším zážitkom bol asi moment, keď pán prezident SR Andrej Kiska, pod záštitou ktorého sa tohtoročný veľtrh konal, navštevoval stánky spoločností vrátane stánku našej spoločnosti ZOOM. Z veľtrhu sme si okrem nových skúseností, zážitkov, kontaktov priniesli nové nápady, optimizmus a chuť do ďalšej práce našej spoločnosti, ktorá nás v nasledujúcich týždňoch ešte čaká.
Diana Chvojková 3. B š.s. ZOOM 01.04.2015

DOD v škole 13. - 14.12.2018