Stredná odborná škola, Pod amfiteátrom 7, Levice - Viac než škola

Dom Matice slovenskej v Leviciach organizoval dňa 29.10.2013 už 15. ročník súťaže ,,Poznaj svoju vlasť“. Zúčastnilo sa jej desať stredných škôl z okresu Levice, ktoré medzi sebou súťažili formou kvízu v troch okruhoch: slovenská príroda, slovenská história a slovenská literatúra.

Zastúpenie mala i naša škola, ktorú reprezentovali nasledovní študenti: Dávid Šida z 2.B, Slavomír Bešina z 2.C a Mariana Výbochová zo 4.B triedy. Spoločnými vedomosťami a poznatkami, či už z regionálnej histórie, geografie a literatúry, sme sa umiestnili na peknom 3. mieste.

Otázky boli veľmi náročné a preto nás toto umiestnenie milo prekvapilo a potešilo zároveň, keďže konkurencia bola veľmi silná. Každý z nás bol odmenený peknými knižnými publikáciami. Sme radi, že sme našu školu tak úspešne reprezentovali.
Dávid Šida 29.10.2013

Účelové cvičenie
1. ročníky 22.06.2018
2. ročníky 20.06.2018