Odborná exkurzia v Microsofte - Stredná odborná škola, Pod amfiteátrom 7, Levice
Dnes je ( ), meniny oslavuje: , zajtra .
 
SOŠ Levice Ambasádorská škola EP
JavaScript
V pondelok dňa 9. 4. 2018 sa naši študenti   odboru technik informačných a telekomunikačných  technológií zúčastnili výnimočnej exkurzie v centrále spoločnosti Microsoft v Bratislave, kde si mohli vypočuť odbornú prednášku o najnovších trendoch, technológiách a softvérového vybavenia tejto počítačovej veľmoci. Prednáška bola na vysokej úrovni, ktorú nám v zasadačke spoločnosti  prezentovala jedna z popredných odborníčok spoločnosti Microsoft.  Študenti takto dostali informácie z prvej ruky o tom, kde a kam  tento celosvetový gigant z oblasti výpočtovej techniky smeruje, aké sú jeho plány v najbližších rokoch a aké sú jeho priority v oblasti vzdelávania. Základným  mottom spoločnosti Microsoftu v oblasti vzdelávania je pripraviť mladých ľudí dneška pre svet zajtrajška. Keďže študenti sú úspešní iba vtedy, keď majú prístup k osobnému vzdelávaniu a nástrojom, ktoré podnecujú kreativitu,  na prednáške nám boli predstavené niektoré najnovšie trendy z tejto oblasti,  ktoré pre študentov, školy a pedagógov Microsoft pripravil . Ide konkrétne o programy:

·         Office pre študentov

·         Office 365 pre školy

·         Ponuky pre študentov a pedagógov

Po prednáške sme si výnimočne mohli prezrieť unikátne priestory spoločnosti, ktoré sú farebne  ladené presne do farieb loga spoločnosti a následne nasledovala diskusia o možnostiach uplatnenia sa našich študentov v tejto celosvetovo známej spoločnosti. Bola to veľmi prospešná a zaujímavá akcia.

 


19.04.2018
PRE ŠTUDENTOV
OZNAMY

STRAVNÍCI !!!! STRAVU JE POTREBNÉ UHRADIŤ DO 15. DŇA V DANOM MESIACI.„Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje“

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR

ESF a EFRR


Naša škola kliká zodpovedne.sk

eea grants

detsky fond cloetta