Dobrovoľnícke aktivity v útulku - Stredná odborná škola, Pod amfiteátrom 7, Levice

Dňa 12. 04. 2018 sa skupinka nadšených študentov 4. ročníka vybrala do útulku psíkov v Leviciach. Našou úlohou bola pomôcť pri upratovaní kotercov, nakŕmení psíkov, umytie misiek, nosenie vody, ale najmä vyvenčenie psíkov.

Pracovali sme efektívne, pri jednotlivých činnostiach sme sa prestriedali a tak výsledkom nášho úsilia boli nakŕmení a vyvenčení spokojní obyvatelia útulku. Mnohí z nás už s touto činnosťou majú skúsenosti z predchádzajúceho školského roka , kedy sme v rámci činnosti študentskej firmy tiež navštívili  útulok.

Touto návštevou útulku naša spolupráca nekončí, práve naopak, mnohí z nás sú už teraz rozhodnutí navštevovať útulok pravidelne najmä počas víkendov a pokračovať tak v dobre rozbehnutej spolupráci.

Študenti 4. B pracovník marketingu 19.04.2018