Úspešní na 40. ročníku krajského kola SOČ - Stredná odborná škola, Pod amfiteátrom 7, Levice

Dňa 5. apríla 2018 reprezentovali našu školu žiaci Zuzana Sedláčeková (Marketing v turizme) a Martin Ďurický s Kristiánom Balážom (Informačné a telekomunikačné technológie) v 2 súťažných odboroch 08 – cestovný ruch, hotelierstvo a gastronómia s prácou  „Moruša čierna ako produkt regionálneho cestovného ruchu“ a 12 – elektronika a hardware s prácou „KTRAX systém“.

Zuzana Sedláčeková  s prácou  z oblasti regionálneho cestovného ruchu získala pekné 3. miesto. K tomuto úspechu jej srdečne blahoželáme a všetkým ďakujeme za reprezentáciu školy.

Ing. Bónová, koordinátor SOČ 10.04.2018