Jarné upratovanie v útulku - Stredná odborná škola, Pod amfiteátrom 7, Levice

Dňa 28.3.2018 sme sa opäť stretli v útulku s dobrovoľníkmi. Tentoraz sme sa rozhodli upratať trochu okolie útulku najmä v časti, kde sa venčia psíky. Bolo plné plastových fliaš, plechoviek, igelitových vrecúšok a čo je horšie, aj rozbitých sklenených vecí. Niektorí žiaci teda upratovali okolie, iní pomáhali s upratovaním kotercov. Tí „najšťastnejší“ venčili psíkov. Samozrejme sa tieto tri skupiny po čase striedali. Počasie nám vyšlo, urobili sme kus práce a potešili psíkov. Urobili sme vlastne aj niečo pre seba, lebo ten dobrý pocit z práce , ktorú sme urobili, nám už nikto nevezme.

S pracovníčkami útulku sme sa dohodli, že v prípade väčšieho upratovania v útulku a najmä v širšom okolí, kde je ešte veľa odpadkov, nás budú kontaktovať a my radi pomôžeme.

Ing. Jana Bakovková 05.04.2018