Peňažný dar pre OZ Šťastný domov Levice - Stredná odborná škola, Pod amfiteátrom 7, Levice

Dňa 24.3.2018 sme v útulku symbolicky odovzdali peňažný dar, ktorý sme vyzbierali od žiakov a zamestnancov našej školy. Podarili sa nám vyzbierať 50,- Eur, ktoré sme poslali na účet, aby ho pracovníci útulku použili na veterinárnu starostlivosť. Denne sledujeme, ako sa ľudia necitlivo správajú k svojim psom. Pracovníci útulku potom poskytujú domov a aj zdravotnú starostlivosť všetkým zatúlaným a nechceným psíkom. Ich príbehy môžeme všetci sledovať na fb stránke útulku. Tam sa dozvieme nielen dojímavé príbehy psíkov, ale aj informácie o tom, ako im môžeme pomôcť. Aj venčenie je forma pomoci a preto sme s radosťou vyvenčili psíkov. My na našej škole už dlhšie spolupracujeme s útulkom a plánujeme v tejto spolupráci pokračovať aj naďalej.

Dobrovoľníci z 2.B a 3.B KPD 05.04.2018