VEĽKÝ ÚSPECH DOMINIKA HUDECA ZA PROJEKT MOZAIKA ŽIVOTA V DIGITÁLNEJ PODOBE V SÚŤAŽI JuniorINTERNET. - Stredná odborná škola, Pod amfiteátrom 7, Levice

Dňa 23. a 24. 3 2018 sa vo veľkej aule na Fakulte informatiky a informačných technológií STU v Bratislave uskutočnil 13. ročník súťažnej konferencie JUNIOR INTERNET.

Junior Internet je súťažné podujatie, ktoré ponúka odrazový mostík pre začínajúcich webových programátorov, grafikov a dizajnérov, programátorov mobilných aplikácií a blogerov. Na podujatí mladí nadšenci predstavili svoje projekty a ďalšie vízie skúseným odborníkom v úlohách porotcov a prednášajúcich. Odborná komisia súťaže Junior Internet hodnotila prihlásené projekty v kategóriách JuniorWEB, JuniorBLOG, JuniorDESING, JuniorTEXT, JuniorAPP a JuniorLEARN.

Naša škola s potešením prijala správu, že projekt Dominika Hudeca, žiaka prvého ročníka (1.A TITT) pod názvom „Mozaika života v digitálnej podobe“ v kategórii JuniorDESING – mladší žiaci, hodnotiaca komisia  odporučila na postup do finále.

Dominik vo finále na konferencii Junior Internet v Bratislave dôstojne reprezentoval našu školu, porotu nadchol a spomedzi všetkých  najúspešnejších dizajnérov, grafikov a kreatívcov zo všetkých základných a stredných škôl na Slovensku, ktorí sa do finále dostali, mu  Asociácia pre mládež, vedu a techniku za jeho nádherný projekt udelila CERTIFIKÁT v kategórii JuniorDesing.

Gratulujeme mu a veríme, že v budúcoročnom súťažnom bloku tohto skvelého podujatia sa zúčastnia aj ostatní študenti našej školy.

27.03.2018