EXTERNÁ ČASŤ A PÍSOMNÁ FORMA INTERNEJ ČASTI MS - Stredná odborná škola, Pod amfiteátrom 7, Levice

Žiaci študijných odborov pracovník marketingu a technik informačných a telekomunikačných technológií absolvovali v  dňoch 13. a 14. marca 2018  externú časť a písomnú formu internej časti MS z predmetov slovenský jazyk a literatúra a anglický jazyk – úroveň B1, B2.  Veríme, že táto prvá časť MS ich namotivovala do úspešného ukončenia štúdia a získania požadovaného vzdelania.

Najbližšie ich čaká praktická časť odbornej zložky MS  v dňoch 10. a 11. apríla 2018.

19.03.2018