Naša škola členom CISCO akadémie - Stredná odborná škola, Pod amfiteátrom 7, Levice
Dnes je ( ), meniny oslavuje: , zajtra .
 
SOŠ Levice Ambasádorská škola EP
JavaScript

Zriadením lokálnej CISCO akadémie (Cisco Networking Academy) dáva naša škola svojim žiakom možnosť získať vedomosti a zručnosti, ktoré im umožnia uplatniť sa v tomto rýchlo sa rozvíjajúcom odvetví IKT, a získať certifikát prvého stupňa CCNA1. Máme vyškolených troch certifikovaných lektorov, ktorí majú oprávnenie na vydávanie certifikátov po úspešnom absolvovaní predpísaného počtu hodín teoretickej prípravy a vykonaní záverečnej skúšky CISCO akadémie. Sme jediná škola v okrese, ktoré má certifikát na prevádzkovanie CISCO akadémie a v tomto šk. roku otvárame jej 1. ročník spôsobom sieťového akademického programu.


CISCO akadémia je inštitúcia, ktorá sprostredkováva žiakom znalosti z oblasti informačných technológií a počítačových sietí v rámci CNAP (Cisco Networking Academy Program). Zároveň žiakov pripravuje na získanie ďalších medzinárodne uznávaných certifikátov, ktoré im otvárajú nové možnosti a zvyšujú ich cenu na trhu práce.

Ing. Vincent Mozdík / Daniel Tuček 12.02.2018
PRE ŠTUDENTOV
OZNAMY

STRAVNÍCI !!!! STRAVU JE POTREBNÉ UHRADIŤ DO 15. DŇA V DANOM MESIACI.„Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje“

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR

ESF a EFRR


Naša škola kliká zodpovedne.sk

eea grants

detsky fond cloetta