Skvelý deň dobrovoľníkov v Bratislave - Stredná odborná škola, Pod amfiteátrom 7, Levice
Dnes je ( ), meniny oslavuje: , zajtra .
 
SOŠ Levice Ambasádorská škola EP
JavaScript

17. septembra 2018 sa tím dobrovoľníkov ako výherca súťaže IDMNT (IDeMeNaTo) zúčastnil  skvelej exkurzie  v Bratislave, aby si „užil“ odmenu za 1. miesto v celoslovenskej súťaži. Po príchode nás privítal koordinátor projektu pán Martin Michalica z OZ  Šedý medveď, ktorý nás celý deň aj sprevádzal a odovzdal nám víťazný diplom. Za odmenu  sme prežili skvelé predpoludnie v areáli vodných športov na Zlatých pieskoch, kde sme si mohli vyskúšať adrenalínový wakeboarding. Odtiaľ sme sa presunuli do areálu akčných športov s názvom „HANGAIR Aréna Bratislava“, kde sme sa dosýta vybláznili na trampolínach a skákali do obrovských nádrží naplnených molitanovou  penou. Pre školu sme získali nákupnú poukážku OBI centra v hodnote 500 eur na zveľadenie zeleného areálu školy.


Po síce bláznivom, ale o to zaujímavejšom dni, sme všetci nasadli do vlaku - unavení z celodenného športovania, ale s výborným pocitom z pekne prežitého dňa – a odcestovali sme spokojne domov.

 


Juraj Kandráč, dobrovoľník 4.B Ing. Pavol Ganecz, pg sprievod 26.09.2018
PRE ŠTUDENTOV
OZNAMY

Lyžiarsky výchovno
– výcvikový kurz
18. – 22.02.2019, SKI Vitanová„Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje“

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR

ESF a EFRR


Naša škola kliká zodpovedne.sk

eea grants

detsky fond cloetta