Okresné kolo Olympiády v anglickom jazyku - Stredná odborná škola, Pod amfiteátrom 7, Levice

sa konalo 17.januára 2018 od 8:30 v priestoroch Pedagogickej školy, v Leviciach. Študenti v písomnej časti riešili úlohy na posluch, gramatiku, slovnú zásobu a čítanie s porozumením. V ústnej časti to bol popis obrázkov a roleplay. V kategórii 2C2 našu školu reprezentovala študentka Carolin Urbanová a v kategórii 2D študentka Andrea Tóthová, víťazka nášho školského kola. Obidve naše študentky zabojovali a vo svojich kategóriách obsadili krásne 3. miesto, ku ktorému im srdečne blahoželáme.