Dobrovoľníci v útulku - Stredná odborná škola, Pod amfiteátrom 7, Levice

V rámci dobrovoľníckych aktivít našich žiakov pokračujeme v spolupráci s útulkom v Leviciach. Už počas vianočných prázdnin 2.1. sa štyria dobrovoľníci rozhodli spríjemniť psíkom deň a boli ich venčiť. Bol mimoriadne škaredý deň, pršalo a v útulku okrem nás a pracovníkov útulku nebol nikto. Mali sme dobrý pocit, že sme sa aj v takom zlom počasí stretli a urobili sme radosť psíkom. Druhý krát sme boli venčiť 13.1. v sobotu, čo niektorým žiakom nevyhovovalo z dôvodu zlých spojov. Preto sme sa rozhodli, že musíme zvoliť aj taký termín, ktorý bude vyhovovať viacerým dobrovoľníkom. Naša spolupráca s útulkom bude pokračovať aj naďalej a okrem venčenia robíme aj finančnú zbierku pre všetky zvieratká, ktoré sa nachádzajú v útulku. Ak máte záujem prispieť kontaktujte žiakov : Ikréniová /2.B/, Kandráč /3.B KpD/ alebo Ing. Bakovkovú.

Lyžiarsky výchovno-výcvikový kurz
26.02-02.03.2018