ZAPOJILI SME SA DO VIANOČNEJ ZBIERKY - Stredná odborná škola, Pod amfiteátrom 7, Levice

V rámci dobrovoľníckych aktivít sme prispeli do vianočnej zbierky „Darujte radosť deťom“, ktorú organizovalo Mesto Levice pre deti v hmotnej núdzi. V krátkom čase sme zozbierali množstvo detského oblečenia, hračiek, knižiek, školských potrieb a spoločenských hier, ktoré 20.12.2017 osobne prevzali pracovníčky kancelárie terénnej sociálnej práce. Veríme, že sme takto potešili deti pod nejedným vianočným stromčekom a úprimne ďakujeme všetkým pedagógom a žiakom, ktorí sa do zbierky zapojili.

08.01.2018