VYHRALI SME lístky na domáci zápas Slovana BA v KHL! - Stredná odborná škola, Pod amfiteátrom 7, Levice

Naša účasť v dobrovoľníckej súťaži IDMNT priniesla prvé ovocie. Šťastie sa na nás usmialo a získali sme vstupenky na hokejový duel v Bratislave. Vážená pani učiteľka, S radosťou si Vám dovoľujem oznámiť skvelú správu, Vaša trieda – súťažný tím „Kamenarina" zo SOŠ Pod amfiteátrom 7 v Leviciach, bola vyžrebovaná v súťaži IDMNT a získava: Lístky na domáci zápas Slovana Bratislava v KHL, vrátane prehliadky štadiónu spolu s ďalším prekvapením pre celú triedu. Zápas sa uskutoční dňa 11.1. 2018 v Bratislave na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu – na domácej pôde Slovana Bratislava. S ďalšími organizačnými informáciami si Vás dovolím kontaktovať telefonicky. Držím palce v súťaži a želám krásne a ničím nerušené sviatky.
08.01.2018