Exkurzia v ZF Slovakia, a.s. - Stredná odborná škola, Pod amfiteátrom 7, Levice

Dňa 18.12.2017 sa trieda 1.A ŠVS zúčastnila exkurzie v závode v priemyselnom parku Levice Géňa. Počas exkurzie nás sprevádzal zástupca spoločnosti pán Benedik. Navštívili sme halu výroby tlmičov, kde sme sa zastavili na jednotlivých pracoviskách a o každom pracovisku nám pán Benedik podal informácie a zodpovedal na otázky, ktoré žiakov zaujímali. Navštívili sme pracoviská: sklad materiálu tlmičov, príprava materiálu, zvarovňa tlmičov, lakovňa, montáž tlmičov, skúšobňa a balenie - expedícia. Exkurzia trvala od 9.00 do 12.00 hodiny. Žiaci sa oboznámili z fungovaním každej prevádzky v závode ZF a tiež mali možnosť sa porozprávať so zamestnancami podniku a so spolužiakmi 3.A triedy, ktorí v tomto závode majú praktické vyučovanie.
Ing. Vincent Mozdík, MOV 19.12.2017