Olympiáda ľudských práv - Stredná odborná škola, Pod amfiteátrom 7, Levice

29. a 30. novembra 2017 sa uskutočnili triedne kolá Olympiády ľudských práv na našej škole. Študenti z 3.B a 3. C s najväčším počtom bodov postúpili do školského kola, ktoré sa konalo 4. decembra 2017. Hoci otázky boli náročné, študenti sa pustili nadšene do ich riešenia. A dosiahli pekné výsledky. Prekvapil Sebastián Streda, ktorý obsadil 1. miesto. Na 2. mieste boli dvaja žiaci s rovnakým počtom bodov – Lukáš Levasovský, Vladimír Levický. Laura Lapinová, získala 3. miesto. Všetci žiaci boli z 3. B triedy, študijné odbory komerčný pracovník v doprave a pracovník marketingu. Prípravou a účasťou v oboch kolách sa študenti naučili veľa z oblasti ľudských práv, o histórií, významných osobnostiach, o dokumentoch a udalostiach. Ukázali aj to, ako sledujú dianie u nás a vo svete.
V. Karafová 18.12.2017

Lyžiarsky výchovno-výcvikový kurz