Hlasujte za školský WORKOUT PARK - Stredná odborná škola, Pod amfiteátrom 7, Levice

Milí priatelia,

hlasujte v súťaži do 30.9. 2018 za našu školu (Kamenarinu) a podporte projekt na vybudovanie WORKOUT PARKU v areáli školy, ktorí umožní mladým ľuďom spoločne trénovať, súťažiť a športovať, cvičiť s vlastnou váhou pomocou zhybov, kľukov, dipov na bradlách, výponov a príťahov. Cvičenie v prírode upevní pocit vitality a imunitný systém, zlepší svalovú vytrvalosť, podporí zdravý životný štýl a nové priateľstvá v komunite. Workout park bude slúžiť nielen žiakom našej školy, ale aj deťom z miestnych detských domovov a špeciálnej ZŠ internátnej v ich telesnom rozvoji.

ĎAKUJEME ZA VAŠU PODPORU A ZA VÁŠ  HLAS.

ĎAKUJEME, ŽE NÁŠ PROJEKT BUDETE ZDIEĽAŤ A ŠÍRIŤ ĎALEJ.

Hlasujte TU

05.09.2018