Návšteva Európskeho informačného centra a veľtrhu ITF v Bratislave - Stredná odborná škola, Pod amfiteátrom 7, Levice

V piatok 25.1.2019 sa študenti prvého a druhého ročníku odboru pracovník marketingu a komerčný pracovník dopravy zúčastnili odbornej besedy  v bratislavskom sídle Európskeho infocentra, kde si pripomenuli  históriu vzniku EÚ a dozvedeli sa o výhodách členstva Slovenska v EÚ. Na konci besedy  niektorí študenti dostali upomienkové darčeky vďaka on-line kvízu, ktorý si pre nich pripravili stážisti Európskeho parlamentu.  Potom sa presunuli na veľtrh ITF v Inchebe. Žiaci študijného odboru pracovník marketingu navštívili výstavné stánky firiem zameraných na cestovný ruch a žiaci študijného odboru komerčný pracovník v doprave stánky spoločností ponúkajúcich dopravné a prepravné služby v oblasti cestovného ruchu.

31.01.2019

Lyžiarsky výchovno