Beseda o prevencii šikanovania - Stredná odborná škola, Pod amfiteátrom 7, Levice

Šikanovanie sa v súčasnom období stáva vážnym problémom, ktorý sa prejavuje občas aj v školách a školských zariadeniach. Preto je potrebné venovať tomuto problému neustálu pozornosť, a to z hľadiska nielen preventívneho, ale aj sankčného pôsobenia. Aj preto naša škola zorganizovala v spolupráci s Centrom pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie v Leviciach odbornú besedu na túto horúcu tému, na ktorej sa zúčastnili naši študenti, aby dostali nielen základné informácie o formách a prejavoch šikanovania, ale aj informácie o návrhoch na riešenie tohto problému a spôsoboch ich preventívneho pôsobenia.

Žiaci I.B 31.01.2019

Lyžiarsky výchovno