„PIŠQWORKY 2017“ - Stredná odborná škola, Pod amfiteátrom 7, Levice

Dňa 24.11.2017 sa v našej škole, Stredná odborná škola Pod amfiteátrom 7 Levice, konalo oblastné kolo súťaže „PIŠQWORKY“.

Štyri domáce tímy sa od ôsmej hodiny pozvoľna schádzali do spoločenskej miestnosti, kde sa súťaž konala, aby aj tento rok zabojovali o prvenstvo medzi tímami zo Strednej zdravotníckej školy v Nitre  a Gymnázia Andreja Sládkoviča v Krupine. Na začiatku turnaja, v prvých zápasoch dominovali aj dva naše tímy – Hestia a Tikári. V päťčlenných skupinách sa ale zápasov hrá veľa a v ich priebehu sa aj iné tímy dokázali pozvoľna zlepšovať.

O prvé miesto bojovali dva krupinské tímy, kde z boja víťazne vzišiel tím Milujeme Natáliu. Najlepšie z našich tímov sa umiestnila Hestia – zložená z hráčov 3.B triedy.

Bolo to dopoludnie plné napätia a očakávania, ako to všetko dopadne. Tak, či onak sme sa na záver rozlúčili s novými hráčmi piškvoriek, poďakovali sme slečne Kristíne Kozelekovej /koordinátorka z BB/ za hladký priebeh turnaja. S vidinou možného ďalšieho stretnutia o rok opäť pri piškvorkách sme si povedali, dovidenia...

Mgr. M. Havranová

Lyžiarsky výchovno-výcvikový kurz