Naše Vianoce - Stredná odborná škola, Pod amfiteátrom 7, Levice

Dňa 20.12.2018 sa konal už tradičný metodický deň “Naše Vianoce” s bohatým programom, ktorý si pod vedením triednych učiteľov pripravili žiaci jednotlivých tried školy. Po programe plnom vtipných scénok, vinšov, piesní a kolied o ľudskej súdržnosti a sviatočnej rodinnej atmosfére nasledovalo typické vianočné občerstvenie, ktoré si pripravili pre svojich spolužiakov žiaci II.B triedy, odbor pracovník marketingu, pod vedením majsterky odborného výcviku Bc. Márie Bajúzovej. Na slávnostných stoloch sa prelínali nielen sladké koláče, keksíky, medovníky, zákusky a iné maškrty, ale aj oplátky a trubičky, pagáče, tyčinky, zemiakový šalát s rybou a samozrejme nemohol chýbať ani nealkoholický vianočný punč či vianočný čaj. Vianočné podujatie bolo ďalšou aktivitou projektu finančne podporeného z DF Cloetta. Stretlo sa s pozitívnym ohlasom a tak sa už tešíme  na ďalší metodický deň!

10.01.2019