Ustanovujúce valné zhromaždenie JA študentská firma WAFF - Stredná odborná škola, Pod amfiteátrom 7, Levice

Dňa 7. 11. 2018 sa konalo ustanovujúce valné zhromaždenie  JA FIRMY  WAFF, ktorá  v tomto školskom roku  2018/2019 bude uskutočňovať  svoju podnikateľskú činnosť v priestoroch školy . Na zasadnutí sa zúčastnili naši akcionári, ktorým bol predstavený náš  podnikateľský plán a aj vedenie firmy . Zúčastnených sme oboznámili s našou plánovanou činnosťou, čo budeme vyrábať, aké služby ponúkať a akých aktivít sa plánujeme zúčastniť.  Predstavili sme aj náš finančný plán a aj spôsob rozdelenia dosiahnutého zisku. V diskusií dostali akcionári priestor na otázky týkajúce sa podnikateľského plánu, a celého fungovania našej JA Firmy. Po krátkej diskusií bol podnikateľský plán a členovia dozornej rady akcionármi schválení, a tým bolo naše ustanovujúce valné zhromaždenie ukončené.

Veríme, že dôveru našich akcionárov nesklameme, a budeme úspešnou JA Firmou, a zároveň získame cenné podnikateľské skúsenosti.

Kristína Kunštárová Bianka Szabóová Členky JA Firmy 26.11.2018

DOD v škole 13. - 14.12.2018