Ustanovujúce Valné zhromaždenie JA Firmy Hestia M - Stredná odborná škola, Pod amfiteátrom 7, Levice

Dňa 8. 11. 2017 nová JA Firma Hestia M, v ktorej pracujú žiaci 3.B triedy odboru PM, zahájila svoju činnosť Ustanovujúcim Valným zhromaždením. Na Valnom zhromaždení spoločnosť pod vedením Viktórie Kuciakovej ako prezidentky spoločnosti a za asistencie viceprezidentov a ostatných pracovníkov predstavila svoj podnikateľský plán a akcionárov oboznámila s plánovanou činnosťou pre školský rok 2017/2018, počas ktorého bude JA Firma vykonávať svoju podnikateľskú činnosť. Taktiež predstavila stanovy JA Firmy, ktorými sa bude riadiť jej činnosť počas celej doby existencie.

Kto je JA Firma Hestia M ?

Firma zaoberajúca sa výrobou dekoratívnych predmetov, prútených košíkov, organizáciou školských akcii a výrobou našich HESTIA keksov podľa vlastnej receptúry, pôsobí na SOŠ Pod amfiteátrom 7 v školskom roku 2017/2018.

Žiaci 3.B PM sa rozhodli v JA Firme vyrábať dekorácie do Vašich domácností, ktoré spravia z Vášho domova ešte útulnejšie miesto a aj výrobky pre Váš zdravý životný štýl a potešenie chuťových  pohárikov.

V závere Ustanovujúceho Valného zhromaždenia prezidentka JA Firmy vyjadrila poďakovanie akcionárom, ktorí nás kúpou akcie podporili  a vyjadrila presvedčenie, že naša JA Firma Hestia M bude úspešnejšia ako tie, ktoré pôsobili v našej škole v predchádzajúcich rokoch.

Karin Kováčová a Hana Machovičová oddelenie marketingu 14.11.2017