Svet médií - prednáška - Stredná odborná škola, Pod amfiteátrom 7, Levice

Informácie sa na nás hrnú zo všetkých strán. Televízia, tlač, rádio a internet sa stali neodmysliteľnou súčasťou našich životov a tvoria významnú formu trávenia nášho voľného času. Preto sa dňa 6.11. 2017 žiaci 1., 2. a 3. ročníkov študijného odboru pracovník marketingu zúčastnili úžasného predstavenia „Svet médií“. Pán Konečný famóznym spôsobom odhalil zákulisie sveta médií, ktoré "bežný človek" nemá šancu spoznať. Jeho účinkovanie bolo na vysokej profesionálnej úrovni, nielen poučné ale aj veľmi atraktívne pre dnešnú mládež. V prednáške sme sa dozvedeli o pravidlách tvorby filmov, videoklipov a reklám doplnené nesmierne bohatým audiovizuálnym obsahom.
08.11.2017