Pripomenuli sme si Svetový deň výživy - Stredná odborná škola, Pod amfiteátrom 7, Levice

Pri tejto príležitosti si 20.10. 2017 žiaci 2.B triedy pripravili množstvo ukážok ako môže zdravá výživa vyzerať a zároveň si vyskúšali svoju zručnosť pri príprave týchto jedál a samotnej obsluhe . Spoločnými silami pripravili ponukový stôl, ktorý následne aranžovali.  Počas celého doobedia nielen žiakom, ale aj učiteľom či návštevníkom školy vo vestibule školy  ponúkali množstvo ovocných a zeleninových šalátov, zdravých nátierok ako napríklad bryndzovú, vajíčkovú alebo avokádovú, pestrú paletu mliečnych výrobkov, čajov z čerstvých byliniek,  no aj zdravých variant tradičných koláčikov.  V tento deň sa uskutočnili aj prednášky pre žiakov školy o zdravom životnom štýle v podaní MUDr. Dany Čechovej.  Po tom, ako sme si všetci pochutili na týchto zdravých dobrotách, sme sa spoločne odobrali užiť si jarmočný víkend.

Žiaci 2.B sa na Vás tešia pri organizovaní ďalšieho metodického dňa!

02.11.2017