Konferencia Microsoft „VZDELÁVAME PRE BUDÚCNOSŤ“ - Stredná odborná škola, Pod amfiteátrom 7, Levice
Dnes je ( ), meniny oslavuje: , zajtra .
 
SOŠ Levice Ambasádorská škola EP
JavaScript

Dňa 11. októbra 2018 sa v sídle našej školy, konala konferencia Microsoftu pod názvom „VZDELÁVAME PRE BUDÚCNOSTI“. Konferencie sa zúčastnilo 70 učiteľov a riaditeľov škôl.

Experti spoločnosti Microsoft odprezentovali ako zavádzať inovácie vo vzdelávaní, odporučili svoje názory na efektívne využívanie technológií vo vzdelávaní. Poskytli prehľad o nových produktoch spoločnosti Microsoft, či nástrojoch určených pre vzdelávanie.

Konferencie sa zúčastnilo aj 16 vybraných študentov našej školy z odboru technik informačných a telekomunikačných technológií, ktorým sa osobitne venoval lektor spoločnosti Microsoft. Rozobral hlavne odborné témy týkajúce sa Office 365. Podal informácie o najnovšom operačnom systéme, ukázal dôvody, prečo prejsť na tento operačný systém a ako ho využiť v praxi. Odprezentoval žiakom, ako funguje v spoločnosti Microsoft študentské trénerské centrum a aké zaujímavé možnosti ich čakajú, pokiaľ sa rozhodnú pre prácu v tomto centre. Na záver sa s nimi podelil aj o jeho skúsenosti z praxe.

Prítomní pedagógovia a študenti navštívili postupne pripravené workshopy, kde sa mohli jednotlivým témam, ktoré ich zaujali podrobnejšie venovať a odprezentované programy aj vyskúšať.


PaedDr. Žaneta Juríková, predseda PK TEP 23.10.2018
PRE ŠTUDENTOV
OZNAMY

Lyžiarsky výchovno
– výcvikový kurz
18. – 22.02.2019, SKI Vitanová„Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje“

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR

ESF a EFRR


Naša škola kliká zodpovedne.sk

eea grants

detsky fond cloetta