Rozlúčka s maturantami - Stredná odborná škola, Pod amfiteátrom 7, Levice

11. 05. 2018 sme sa spoločne rozlúčili so žiakmi IV.B triedy v študijných odboroch pracovník marketingu a technik informačných a telekomunikačných technológií.

Riaditeľka školy Ing. Sleziaková ocenila najúspešnejších žiakov triedy: Zuzanu Sedláčeková, Andreu Tóthovú, Carolin Urbanovú a Kristiána Baláža.

Za spolužiakov sa im prihovorili žiaci 3. ročníka Katarína Kozelnická, pracovník marketingu a Martin Kollár, technik informačných a telekomunikačných technológií.

Ako každoročne aj teraz pri tejto príležitosti bol vyhlásený sympaťák a sympaťáčka školy. Súťaž vyhlasuje Žiacka školská rada. V tomto šk. roku tento titul získali Ema Meňhárová z I.C triedy technik informačných a telekomunikačných technológií a Dávid Kováč II.C trieda technik informačných a telekomunikačných technológií.

Maturantom želáme veľa šťastia pri ústnej forma internej časti maturitnej skúšky.