Poznaj kultúrne a historické pamiatky hlavného mesta - Stredná odborná škola, Pod amfiteátrom 7, Levice

S týmto predsavzatím sa rozhodli študenti 4. ročníka odboru pracovník marketingu CR navštíviť 19. apríla 2018 Bratislavu. Tomuto rozhodnutiu predchádzala dôkladná príprava, tj. pripravili sme si itinerár, každý z nás aj sprievodné slovo k jednotlivým pamiatkam... a exkurzia za poznaním sa mohla začať. Po príchode do Bratislavy sme postupovali podľa nášho plánu, pri jednotlivých pamiatkach sme sa zastavili a vypočuli si pripravené informácie od spolužiakov. Takto sme postupne putovali od Slavína, odkiaľ sme si vychutnali nádherný výhľad na celé mesto, cez staré mesto až k budove nového SND. Podvečer sme sa vracali domov unavení, pretože sme nachodili takmer 11 km, ale obohatení o nové informácie o histórii nášho hlavného mesta. Táto exkurzia rozšírila naše doterajšie vedomosti z predmetu geografia a naše zručnosti z oblasti sprievodcovskej činnosti; v neposlednom rade upevnila náš kolektív, keďže už o niekoľko dní sa so školou budeme lúčiť.

Žiaci 4.B, pracovník marketingu 02.05.2018