Exkurzia v Atlantis Centre - Stredná odborná škola, Pod amfiteátrom 7, Levice

Dňa 20.3.2018 sa žiaci 3.C triedy zúčastnili odbornej exkurzie, kde hlavnou témou boli objavy a vynálezy. Vysvetlili sme si rozdiely medzi týmito pojmami a predstavili si najznámejšie z nich. Najviac nás zaujali vynálezy 21. storočia a umelá inteligencia, mnohé z nich sme si mohli aj vyskúšať. Zaujímavé bolo napr. ovládať drona alebo hoverboard. Následne sme si vyskúšali 9D simulátor, ktorý nás veľmi zaujal. Čas strávený v Atlantis Centre sme maximálne využili a absolvovali sme všetky atrakcie, ktoré boli zaujímavé z hľadiska pôsobenia fyzikálnych zákonov. Nevynechali sme ani egyptské dobrodružstvo či záhady ľudského tela.

Martin Kollár, 3.C TITT 25.04.2018