Dnes je ( ), meniny oslavuje: , zajtra .
 
SOŠ Levice Ambasádorská škola EP
JavaScript


Stredná odborná škola, Pod amfiteátrom 7, 934 01 Levice
Telefónny kontakt (ústredňa): 036/6 312 510, 6 316 970,
mobil: +421915 270 001

E-mailová adresa: sospodamfiteatrom@gmail.com


Ing. Eva Sleziaková
  riaditeľ školy

mobil:+421 915 533 300
e-mail:e.sleziakova@gmail.com
e-mail:riaditelka@sosts-levice.sk



Ing. Alena Krtíková
  zástupkyňa riaditeľa školy pre praktické vyučovanie

e-mail:Alena.Krtikova@sosts-levice.sk
e-mail:zastupkyna.pv@sosts-levice.sk



Ing. Soňa Michníková
  zástupkyňa riaditeľa školy pre teoretické vyučovanie

e-mail:Sona.Michnikova@sosts-levice.sk
e-mail:zastupkyna.tv@sosts-levice.sk





Ing. Zuzana Volfová
  zástupkyňa riaditeľa školy pre TEČ

e-mail:Zuzana.Volfova@sosts-levice.sk
e-mail:ekonom@sosts-levice.sk



Silvia Kupčová
  sekretárka riaditeľa školy, študijný referent

e-mail:Silvia.Kupcova@sosts-levice.sk
e-mail:sekretariat@sosts-levice.sk




Titul Meno Priezvisko Pracovná pozícia Email
  Alex Benke správca siete, technik IT Alex.Benke@sosts-levice.sk
Mgr. Adriana Kupčová pracovník podateľne a registratúry  Adriana.Kupcova@sosts-levice.sk registratura@sosts-levice.sk
Mgr. Ivana Vincze školský špeciálny pedagóg Ivana.Vincze@sosts-levice.sk
Mgr. Zuzana Kubalová školský psychológ Zuzana.Kubalova@sosts-levice.sk
  Eva  Ternovská vedúca školskej jedálne Eva.Ternovska@sosts-levice.sk jedalen@sosts-levice.sk
Ing. Jozef Adam učiteľ Jozef.Adam@sosts-levice.sk
Ing. Jana Bakovková učiteľka Jana.Bakovkova@sosts-levice.sk
Ing.  Jarmila Bónová učiteľka Jarmila.Bonova@sosts-levice.sk
Ing Jozef Ferenc učiteľ Jozef.Ferenc@sosts-levice.sk
Ing. Anna Fraschová učiteľka Anna.Fraschova@sosts-levice.sk
Mgr. Michaela Havranová učiteľka Michaela.Havranova@sosts-levice.sk
Ing. Pavel Ganecz učiteľ Pavel.Ganecz@sosts-levice.sk
PaedDr.  Valentína Karafová učiteľka Valentina.Karafova@sosts-levice.sk
Ing. Mgr. Viera Karvašová učiteľka Viera.Karvasova@sosts-levice.sk
Ing. Jozef Kotrus učiteľ Jozef.Kotrus@sosts-levice.sk
Ing. Juraj Krnáč učiteľ Juraj.Krnac@sosts-levice.sk
PaedDr.  Žaneta Juríková učiteľka Zaneta.Jurikova@sosts-levice.sk
Mgr. Ivana Libutková učiteľka Ivana.Libutkova@sosts-levice.sk
Mgr. Kristína Martišková učiteľka Kristina.Martiskova@sosts-levice.sk
PhDr. Erika Szárazová učiteľka Erika.Szarazova@sosts-levice.sk
Mgr. Zuzana Hrašková učiteľka Zuzana.Hraskova@sosts-levice.sk
Ing. Vladimír Daniel učiteľ Vladimir.Daniel@sosts-levice.sk
Mgr. Lucia Talapková učiteľka Lucia.Talapkova@sosts-levice.sk
Ing. Jana Hajpálová učiteľka Jana.Hajpalova@sosts-levice.sk
Ing. Larisa Holková majster odbornej výchovy Larisa.Holkova@sosts-levice.sk
  Daniel  Tuček majster odbornej výchovy Daniel.Tucek@sosts-levice.sk
Bc. Daniel  Tuček ml. majster odbornej výchovy Dano.Tucek@sosts-levice.sk
Bc. Mária Bajúzová majster odbornej výchovy Maria.Bajuzova@sosts-levice.sk
Ing. Vincent Mozdík majster odbornej výchovy Vincent.Mozdik@sosts-levice.sk
  Renáta Kubovičová materiálová účtovníčka Renata.Kubovicova@sosts-levice.sk
  Helena Bieliková finančná účtovníčka Helena.Bielikova@sosts-levice.sk
  Mária Garajová mzdová účtovníčka, personalistka Maria.Garajova@sosts-levice.sk
  Róbert Gombík hospodár Robert.Gombik@sosts-levice.sk hospodar@sosts-levice.sk